Home

Algemeen

Inschrijven

Uitslagen

Locaties

Circuitstanden

Foto's

Circuitstand 2021-2022

 

   CrossCup Almere

Tussenstand Crosscup Circuit 2021-2022

Pl

Bib

naam

Tot

Lum

Vaa

Alm

Bra

Jeugd 1 km Meisjes Pupillen C

1

210

Vera van Kuijk

2

1

1

0

0

2

16

Beaudine Wanders

4

2

2

0

0

Jeugd 1 km Jongens Pupillen C

1

238

Wiebe Ruijs

4

3

1

0

0

2

292

Jari Aarts

4

1

3

0

0

3

240

Vince Brouwer

4

4

0

0

0

4

485

Sep Staartjes

6

2

4

0

0

5

242

Mason Djojosoetirto

7

5

2

0

0

6

342

Twan Schopman

8

0

8

0

0

7

271

Djezz Dessing

9

9

0

0

0

8

493

Jayden Gerrissen

10

10

0

0

0

9

261

Olivier Wagenaar

12

7

5

0

0

10

235

Diaz Paolo van Kersen

12

6

6

0

0

11

372

Aris Stravopodis

15

8

7

0

0

12

349

Finney van der Woude

20

11

9

0

0

Jeugd 2 km Meisjes Pupillen B

1

234

Layja Lily van Kersen

2

1

1

0

0

2

209

Julia van Kuijk

4

2

2

0

0

3

12

Floor Lugtmeyer

6

0

6

0

0

4

489

Linn van der Linden

7

4

3

0

0

5

363

Milou Grijsen

7

3

4

0

0

6

378

Elena Hessels

10

5

5

0

0

Jeugd 2 km Jongens Pupillen B

1

453

Daley Onclin

2

1

1

0

0

2

15

Ivan Schiavon

3

0

3

0

0

3

239

Cas Ruijs

4

2

2

0

0

4

488

Quincy Telgt

4

4

0

0

0

5

390

Lucas Postma

7

3

4

0

0

Jeugd 2 km Meisjes Pupillen A

1

288

Karlijn Struik

1

1

0

0

0

2

392

Catolijne van den Berg

1

0

1

0

0

3

183

Milou Steffen

4

2

2

0

0

4

429

Yara Chaibi

5

5

0

0

0

5

293

Silke Aarts

6

3

3

0

0

6

472

Haydee Hessels

6

6

0

0

0

7

382

Senna Verhoeve

8

4

4

0

0

Jeugd 2 km Jongens Pupillen A

1

206

Noah van Kuijk

2

1

1

0

0

2

297

Thijmen Versteeg

4

2

2

0

0

3

177

Djavy Kempers

6

3

3

0

0

4

306

Kasper Swart

7

7

0

0

0

5

241

Brandon Djojosoetirto

11

5

6

0

0

6

258

Tom Wagenaar

13

8

5

0

0

7

381

Kazeem Tamsma

13

6

7

0

0

8

424

Mohammed Yahia Belfqih

13

4

9

0

0

9

481

Julian Kuiter

17

9

8

0

0

10

17

Davian mardjoeki

17

0

17

0

0

11

341

Luuk Schopman

18

0

18

0

0

12

499

Roan Berkelaar

21

17

4

0

0

13

411

Hugo Bakker

22

11

11

0

0

14

213

Olivier Petie

22

10

12

0

0

15

371

Dias Stravopodis

26

12

14

0

0

16

309

Milan Meijer

27

14

13

0

0

17

307

Tjarno Tertaas

28

18

10

0

0

18

478

Sef de Wilde

28

13

15

0

0

19

311

Senna van Amstel

32

16

16

0

0

20

466

Leon Maruska

34

15

19

0

0

Jeugd 2 km Meisjes Junioren D

1

203

Veerle Kouseband

2

1

1

0

0

2

367

Noena van den Berg

5

3

2

0

0

3

480

Wies Schmitz

5

2

3

0

0

4

13

Aarna Thakare

6

0

6

0

0

5

449

Alexandra Koenis

8

4

4

0

0

6

301

Cheyenne van den Bos

8

0

8

0

0

7

477

Lucia van der Linden

11

6

5

0

0

8

442

Mae van Beek

12

5

7

0

0

9

471

Malou Kouseband

16

7

9

0

0

10

262

Iza Helmerhorst

18

8

10

0

0

11

384

Stella van der Heide

20

9

11

0

0

Jeugd 2 km Jongens Junioren D

1

1

Damian Garritsen

3

2

1

0

0

2

199

Sedic Wanders

3

1

2

0

0

3

441

Greanderick Jansen

6

3

3

0

0

4

237

Hidde Ruijs

9

4

5

0

0

5

476

Claudio Schiavon

9

9

0

0

0

6

474

Juuso van der Ende

10

6

4

0

0

7

465

Miika Maruska

11

5

6

0

0

8

298

Robin Versteeg

11

11

0

0

0

9

337

Jelle Steenvoorden

11

0

11

0

0

10

189

Sam van der Wal

15

8

7

0

0

11

188

Jacopo Fachechi

16

7

9

0

0

12

259

Pepijn Wagenaar

20

12

8

0

0

13

224

Dean Ferwerda

20

10

10

0

0

Korte cross Mannen 4 km

1

256

Lars Molenkamp

2

1

1

0

0

2

383

Hasib Yousuf

2

2

0

0

0

3

302

Joris Mantel

4

0

4

0

0

4

391

Bas van Groenestein

5

3

2

0

0

5

368

Bjorn Engel

7

4

3

0

0

6

400

Floris van Tuijl

13

8

5

0

0

7

450

Steven Koenis

13

7

6

0

0

8

454

Daan Peters

14

5

9

0

0

9

380

Shane Minnema

16

9

7

0

0

10

230

Henny Rietveld

16

16

0

0

0

11

460

Michael Kroese

19

11

8

0

0

12

336

Jonathan Maruska

19

6

13

0

0

13

280

Jens van Harlingen

20

0

20

0

0

14

272

Paul Vonk

21

10

11

0

0

15

358

Richard Weber

21

21

0

0

0

16

217

Melvin Keppel

24

14

10

0

0

17

231

Siebe Westerhof

25

13

12

0

0

18

4

Jeroen van Kralingen

26

12

14

0

0

19

448

Wessel Meskers

32

17

15

0

0

20

475

Diego Schiavon

32

15

17

0

0

21

338

Alexander van Kan

34

18

16

0

0

22

430

Edwin Koenis

38

20

18

0

0

23

329

Roben Dekker

38

19

19

0

0

Korte cross Vrouwen 4 km

1

443

Laila Yahyaoui

2

1

1

0

0

2

290

Maud de Jong

2

0

2

0

0

3

444

Inaya Yahyaoui

5

2

3

0

0

4

180

Merel Woudstra

5

5

0

0

0

5

457

Elle Meijer

5

0

5

0

0

6

229

Benita Beerse

7

3

4

0

0

7

283

Kaitlyn Groot

8

0

8

0

0

8

254

Inte van Kralingen

11

4

7

0

0

9

19

Laurenne vd Berg

12

6

6

0

0

10

365

Christel van den Eijnden

16

7

9

0

0

11

346

Janine Scherpenberg

18

8

10

0

0

12

304

Tessa Koenis

20

9

11

0

0

13

267

Yvonne van der Kooij

23

11

12

0

0

14

8

Lotte van der Voorn

23

10

13

0

0

15

324

Wendy den Breejen

26

12

14

0

0

Midden cross  Mannen 6 km

1

236

Harold van Kersen

3

1

2

0

0

2

332

Mauro van der Meer

5

4

1

0

0

3

265

Mark Wanschers

6

3

3

0

0

4

451

Jesse Hougardy

8

2

6

0

0

5

335

Warry van der Weg

9

9

0

0

0

6

369

Tom Engel

10

6

4

0

0

7

426

Frank Rotgans

10

5

5

0

0

8

496

Kees Boutkan

16

16

0

0

0

9

214

Sem Evers

17

8

9

0

0

10

310

Rik de Lange

18

11

7

0

0

11

393

Huib Vaessen

18

7

11

0

0

12

2

Dennis Strik

21

13

8

0

0

13

291

Marcel Brouwer

24

14

10

0

0

14

456

Dennis Land

24

12

12

0

0

15

461

René Kroese

28

15

13

0

0

16

412

Niels Evers

28

10

18

0

0

17

204

Sander Dronkers

32

17

15

0

0

18

315

Ralf Boonstoppel

33

19

14

0

0

19

249

Luuk Visscher

34

18

16

0

0

20

251

Rene Louman

37

20

17

0

0

Midden cross Vrouwen 6 km

1

184

Karin Gorter

2

1

1

0

0

2

440

Katja Duurland

4

2

2

0

0

3

362

Ingrid Boot-de Groot

4

0

4

0

0

4

459

Jolanda Kroese

6

3

3

0

0

5

182

Debby van Rest

10

10

0

0

0

6

375

Kim Nillesen

10

0

10

0

0

7

339

Marjolein Ruijs

11

11

0

0

0

8

255

Sabina van Kralingen

12

6

6

0

0

9

398

Bianca Matthee

12

4

8

0

0

10

303

Monique Admiraal

14

7

7

0

0

11

201

Marjelke Paré

14

5

9

0

0

12

208

Gaby van Kuijk-de Jong

17

12

5

0

0

13

232

Mirjam Harmsen

19

8

11

0

0

14

197

Bianca Vos

21

9

12

0

0

15

248

Marieke Visscher

26

13

13

0

0

Lange cross Mannen 8 km

1

428

Dennis de Knijff

1

1

0

0

0

2

414

Morris van der Minnen

3

2

1

0

0

3

389

Johan Postma

4

0

4

0

0

4

500

Max van Liempdt

6

4

2

0

0

5

498

Ruben kruijer

8

5

3

0

0

6

394

Roy Oudeman

9

3

6

0

0

7

497

Mark Bennis

12

7

5

0

0

8

470

Toon Lissenberg

12

0

12

0

0

9

473

Sam Springer

13

6

7

0

0

10

370

Youcke Laven

14

0

14

0

0

11

484

Stefan Staartjes

16

8

8

0

0

12

263

Axel Grijsen

18

9

9

0

0

13

243

Dennis Djojosoetirto

19

0

19

0

0

14

385

Peter van Beek

21

21

0

0

0

15

462

Anass Anzi

22

22

0

0

0

16

281

Maarten Kuiter

23

13

10

0

0

17

494

Neil Breems

24

11

13

0

0

18

416

Teun Hamel

24

24

0

0

0

19

282

Hurly Holtrop

24

0

24

0

0

20

353

Yoram de Boer

25

0

25

0

0

21

415

Rémon van Buuren

26

10

16

0

0

22

445

Remco Visser

26

0

26

0

0

23

20

Dilano mardjoeki

27

0

27

0

0

24

452

Sven Onclin

29

14

15

0

0

25

427

Tim Van Beelen

31

20

11

0

0

26

326

Tim Tier-van Lit

34

17

17

0

0

27

325

Hilbert Vlasveld

35

15

20

0

0

28

419

Cees Schep

35

12

23

0

0

29

364

Simon Grijsen

37

19

18

0

0

30

479

Niels de Wilde

37

16

21

0

0

31

413

Nicko Sanders

40

18

22

0

0

32

18

Revanni Mardjoeki

51

23

28

0

0

33

212

Alex Bos

54

25

29

0

0

Lange cross Vrouwen 8 km

1

6

Merel Veltman

2

1

1

0

0

2

350

Tjarda R

3

3

0

0

0

3

178

Cynthia Zetz

4

2

2

0

0

4

275

Kirsten Stegink

6

0

6

0

0

5

464

Esmeralda van Velzen

7

7

0

0

0

6

404

Gabriela Riebeek

8

5

3

0

0

7

228

Jolanda Lensen

8

4

4

0

0

8

233

Gieny van Niejenhuis

8

8

0

0

0

9

3

Dalva Hubert

10

10

0

0

0

10

328

Melissa Vlasveld

11

6

5

0

0

11

187

Klaassien Maertens

13

13

0

0

0

12

276

Kim van Breda

17

9

8

0

0

13

360

Karin Gouw-Bijleveld

18

18

0

0

0

14

402

Jacqueline Pannekoek

19

12

7

0

0

15

418

Sylvana van der voorn

19

19

0

0

0

16

486

Froukje de jonge

20

11

9

0

0

17

469

Inge van Willigenburg

20

20

0

0

0

18

376

Karin Zweers

26

15

11

0

0

19

247

Anneke Anrochte

27

17

10

0

0

20

405

Milena Hougardy

27

14

13

0

0

21

386

Melissa Pouw

28

16

12

0

0

22

468

Nicole Voesenek

35

21

14

0

0

Lange cross Mannen Masters 40+

1

399

Rachid Mohammadi

2

1

1

0

0

2

495

Mohammed Zemouri

3

3

0

0

0

3

21

Wannie Friderichs

4

2

2

0

0

4

423

Gerrit Alkema

4

4

0

0

0

5

14

Michel van Liempdt

4

0

4

0

0

6

355

Teije Venema

8

5

3

0

0

7

361

Hans Lampe

10

10

0

0

0

8

246

Peter Kindt

13

6

7

0

0

9

410

Mike van den Breul

14

9

5

0

0

10

334

Chris Brands

16

8

8

0

0

11

409

Marcel van Wees

17

17

0

0

0

12

186

Robert Monteban

19

13

6

0

0

13

446

Michel van Veen

19

19

0

0

0

14

219

Sjoerd van Hemert

21

11

10

0

0

15

467

Yoeri Lissenberg

23

14

9

0

0

16

397

Joost Krijnen

23

12

11

0

0

17

299

Albert Posthumus

23

0

23

0

0

18

401

Mark de Groot

27

15

12

0

0

19

260

Rudolf Wagenaar

29

16

13

0

0

20

196

Fitzgerald Krudde

32

18

14

0

0

21

348

Jos Wieleman

32

0

32

0

0

22

218

Jorrit Bordens

34

0

34

0

0

23

447

Niels Lankreijer

35

0

35

0

0

24

220

Jelmer De Jong

39

24

15

0

0

25

482

Ralph Zijlma

39

23

16

0

0

26

354

Paul Markus

39

22

17

0

0

27

352

Robert Fey

39

20

19

0

0

28

22

Petrus Lenis

39

0

39

0

0

29

356

Remco Bleeker

41

41

0

0

0

30

463

Sven den Brave

42

21

21

0

0

31

9

Gerard Kremer

43

43

0

0

0

32

181

Remo van Rest

44

26

18

0

0

33

331

Kees Lozekoot

47

27

20

0

0

34

357

Manuel Mertens

47

25

22

0

0

35

417

Wouter Hamel

47

47

0

0

0

36

388

Bertus Pannenkoek

48

0

48

0

0

37

395

Roger Richel van der Sar

49

49

0

0

0

38

396

Javier Barrero Gomez

51

7

44

0

0

39

425

Roland Hougardy

52

28

24

0

0

40

407

Jan Dirk de Vries

52

52

0

0

0

41

333

Robert van de Wetering

53

53

0

0

0

42

483

Gabriel Drilea

57

31

26

0

0

43

7

Jeroen Jansen

57

30

27

0

0

44

193

Paul Zijlmans

58

29

29

0

0

45

176

Bas Lacroix

61

36

25

0

0

46

312

Harm Brouwer

61

33

28

0

0

47

257

Maurice van Leeuwen

62

32

30

0

0

48

359

Martin Lieberom

66

35

31

0

0

49

406

Fester van der voorn

70

37

33

0

0

50

458

Gert-Jan van Brummen

74

34

40

0

0

51

317

Xander Vink

75

38

37

0

0

52

5

Jeroen Ruijs

77

39

38

0

0

53

377

Robin Bruil

78

42

36

0

0

54

422

Kor de Boer

81

40

41

0

0

55

387

Remko Verhoeve

87

44

43

0

0

56

487

Otto telkamp

91

45

46

0

0

57

225

Jan Aland

92

50

42

0

0

58

205

Gerben Kiel

93

48

45

0

0

59

273

Kuen Li

95

46

49

0

0

60

340

Quintin Egstorf

98

51

47

0

0

 

Sponsors

 

Run2Day logo Almere 

PRO PROdurance 1line subtitle

 

 

Mede mogelijk gemaakt door

 

andreetroost

  

oerz

 

Rixax

 

  logo SSF klein